Par mums

Colemont FKB Latvia tika dibināts 2000.gadā kā SIA "Finansu konsultanti un brokeri". 2006.gadā uzņēmums pievienojās starptautiskajai apdrošināšanas brokeru kompānijai Colemont Insurance Brokers, kas ir bāzēta ASV ar vārdu AmWINS Group. Tā ir viena no straujāk augošajām savas nozares kompānijām pasaulē, jo darbojas jau vairāk kā 19 pasaules valstīs un mērķtiecīgi plāno uzsākt darbību arī citur pasaulē.

2013.gada sākumā uzņēmums atpirka ārvalstu investoru kapitālu, kļūstot par vienu no vadošajiem apdrošināšanas brokeriem ar vietējo investoru kapitālu, tajā pašā laikā turpinot ciešu sadarbību ar Colemont Insurance Brokers jeb THB grupu starptautiskā mērogā.

2018.gadā Colemont FKB Latvia bija viens no top brokeriem Latvijā.

SIA Colemont FKB Latvia apdrošināšanas prēmiju apgrozījums 2017. gadā pārsniedza 4.3 miljonu eiro. Kompānijas statūtkapitāls ir 72 556 EUR un tajā darbojas 23 pieredzējis darbinieks.

Colemont FKB Latvia ir Latvijas Apdrošināšanas Brokeru asociācijas biedrs un aktīvi darbojas tās valdē un komisijās. Colemont FKB Latvia profesionālā darbība pilnībā atbilst brokeru darbību regulējošam asociācijas Ētikas kodeksam.

MŪSU KOMANDA

Vadība

Administrācija

Brokeri un brokeru palīgi

< atpakaļ